שטיחים לרכב פולקסווגן

הגעתם לעמוד של שטיחים לרכב פולקסווגן בהתאמה אישית. אנו מייצרים שטיחים לפי דגם הרכב ובצבעים לבחירתכם. בואו לשדרג את רכבכם בלי לצאת מהבית!
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

חברת סאסא מעניקה לכם סט שטיחי רכב איכותיים, שישמרו על בריאות הנוסעים ברכב.


איך בעצם קשורים שטיחים לבריאות שלנו? פשוט מאד: שטיח שטוף שהוכנס לרכב מבלי שהתייבש לחלוטין, עלול להיות מזוהם יותר מתא של שירותים ציבוריים. סט שטיחים מקוריים של רכבי פולסווגן נוטים להיות קשים לניקוי, ולאחר השטיפה במים, לוקח להם המון זמן להתייבש. בינינו, בין אם אתם נמצאים בתחנת שטיפת מכוניות או בין אם אתם שוטפים את הרכב לבד בבית, סביר להניח שתחזירו את השטיח למקומו כשהוא עדיין לח, מבלי לדעת שיחד איתו, אתם מכניסים לרכב גם חיידקים, שבסופו של דבר עלולים להזיק לבריאות הנוסעים.


ומה עוד? שטיחים מקוריים של רכב פוסלווגן נוטים להתלכלך מהר, מה שמגביר את הצורך בשטיפתם. כמו כן, שטיחים אלו אינם מונעים מגורמים כמו אבק וחול להימרח על רצפת הסלון.


אם סט שטיחי רכב פולסווגן מקוריים אינם מעניקים לנו את האיכות שאנו מחפשים, מה כדאי לעשות?


דברים שאתם חייבים לדעת על שטיחים לרכב פולסווגן מבית SASA!


לחברת סאסא יש פתרון חדשני: שטיחים איכותיים שישמרו על בריאות הנוסעים, ימנעו לכלוך לאורך זמן ויסייעו לתחזוקת הרכב השוטפת, על ידי כמה גורמים:  • צבירת הלכלוך במקום אחד בעזרת ציפוי בצורת יהלומים על גבי כל שטיח, שגורם ללכלוך להתרכז בתוך הצורות ולא להימרח על רצפת הרכב. כמו כן, סט שטיחי סאסא עמידים בפני מים, וכך, לא מתרבים בסביבתם חיידקים.

  • הידוק מיטבי של השטיחים לרצפת הרכב בעזרת קליפסים וסקוטצ'ים, בין אם מדובר בסט שטיחים לרכב פולסווגן פסאט, פולסוואגן קאדי או גולף.

  • סט שטיחי סאסא אינו מפריש חומרים בחום של הקיץ הישראלי, ובכך, אינו מזיק לבריאות.

  • נקיון השטיחים מתבצע בצורה קלה, וניתן לנקות אותם ללא שואב אבק.

  • החומרים מהם עשויים השטיחים הם חומרים איכותיים, המונעים בלאי של סט השטיחים, ומעניקים לרכב מראה אסתטי לאורך זמן רב.


 שטיחים לרכב פולסווגן בהתאמה אישית


 


שידרוג עוצמתי ומיוחד בשטיחים לרכב פולסווגן


מאילו סיבות נוספות כדאי לנו לבחור דווקא בסט שטיחי רכב של חברת סאסא, על פני סט שטיחי פולסווגן מקוריים?  • עיצוב אישי - השטיחים ניתנים לעיצוב לפי טעם הלקוח, על ידי בחירת צבע השטיחים.

  • דיוק - השטיחים מתאימים לרצפת סלון הרכב על פי מידה מדייקת, ואינם זזים גם בעת טלטלה.

  • ייצור מהיר - מרגע ההזמנה, השטיחים מיוצרים במפעל שלנו ומגיעים לסף דלת ביתך עד 3 ימים