שטיחים לרכב סובארו

שטיחים לרכב סובארו בהתאמה אישית לכל דגם ולפי עיצוב אישי. סט שטיחי סאסא מספק הגנה מלאה לרצפת הרכב מפני לכלוך וסוגי נוזלים בכל נסיעה. מראה חדש לרכב שלך מתחיל כאן!
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

כולנו מכירים את המראה המלוכלך והלא נעים לצפייה של שטיחי הרכב. שטיחים לרכב סובארו מבית SASA באים לרסק את הסטיגמה הזאת ולהציג לכם משהו חדש שלא הכרתם עד היום. חברת SASA הינה מותג חדש בשוק הרכב ואביזרי רכב ומאופיינת במתן יוקרה ואיכות בו זמנית.


שטיחים לרכב סובארו בהתאמה אישית - דברים שאתם חייבים לדעת!


שטיחי רכב סאסא הינו מוצר נפוץ בקרב רכבי יוקרה. ביכולתינו לייצר שטיחים לכל סוגי הרכב (כולל שטיח לתא המטען). כל סט שטיחים מיוצר כיחידה אחת ולפי עיצוב שנקבע על ידי לקוח בעת הזמנה. באפשרות כל לקוח להחליט על צבעים עתידיים של שטיחים ולהחליט על תוספות על השטיחים.


5 דברים שאתם מקבלים שאין בשטיחים אחרים:


1. בזכות טכנולוגיית ייצור מתקדמת כל מוצר מותאם לדגם הרכב.


2. עצמאות מוחלטת בעיצוב השטיחים - התאימו צבעים לצבע פנים הרכב לשילוב המושלם.


3. כיסוי מלא של רצפת הרכב והגנה מלאה בפני לכלוך ונוזלים שונים. במרבית המקרים שטיחי סאסא גדולים יותר משטיחים מקוריים כאשר השטיח החמישי שמגיע בסט, מכסה את הבליטה בין שני המושבים האחוריים.


4. כל השטיחים מגיעים עם קליפסים מקוריים (תלוי דגם) התואמים לרכב וסקוטצ'ים אשר מונעים את תזוזת השטיחים בעת הנסיעה.


5. בריא ונקי- שטיחי סאסא אינם מפיצים ריחות ושומרים על סביבה נקיה מחיידקים.


שטיחים לרכב סובארו בהתאמה אישית


למה חשוב לבחור שטיחים לרכב לפי מידה?


כולנו מכירים מצב שבו אנו נכנסים לרכב שעבר בשטיפה לפני יום ושטיחים מקוריים\רגילים כבר נראים מלוכלכים. מצב זה פוגע בחווית הנסיעה ומראה מפואר של פנים הרכב. שלא נדבר על שחיקה של השטיח לנהג תוך זמן קצר.


לשטיחי סאסא זה לא יקרה!  • הודות למבנה המיוחד של פני השטיח (תאים מיוחדים בצורת מעוין), הרכב תמיד נראה נקי. כל הלכלוך המטריד מתפזר בתאי השטיח ונשאר שם בלתי נראה עד לניקוי הבא.

  • שטיחי רכב סאסא אינם סופגים נוזלים ולכן זמן ייבוש הוא קצר במיוחד. גם אחרי יום גשום וגם לאחר שפיכת נוזלים בסלון הרכב שטיחים מתנקים בקלות ע''י ניעור קל.

  • תזכרו בשטיחים מקוריים שלאחר שימוש של שנה - למוצר SASA זה לא יקרה. שטיחי סאסא משרתים אותכם לאורך שנים.


בואו להשתדרג בסט שטיחים מפואר לרכב סובארו ולשמור על מראה החדש של ה-"BABY" שלכם. בחרו דגם וצבעים לשטיחים והשאר עלינו!