שטיחים לרכב סקודה

שטיחים לרכב סקודה בעיצוב עוצמתי ומודרני. מוצר איכות ללא תחרות הנפוץ בקרב רכבי יוקרה. בואו לשדרג את רכב סקודה במוצר איכות מבית סאסא. להמשך, בחרו דגם הרכב.
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

שטיחי SASA- חברה ישראלית הנותנת שרותים בעולם הרכב כאשר תחום העיקרי- הוא שטיחים לרכב סקודה. בעזרת טכנולוגיה המתקדמת ושיטות הייצור המודרניות שטיחי רכב SASA מובילים בתחום.


ביכולתינו לייצר שטיחים לכל סוגי רכבים לפי מידות מדויקות של כל רכב ורכב. לפי ספירות אחרונות, לחברת SASA קיימות מידות ל-מעל 5,000 דגמי רכבים בשוק הישראלי.


שטיחים לרכב סקודה - ייחודי ואיכותי


סט שטיחים לרכב סקודה הוא השלמה מצוינת לכל רכב סקודה. השטיחים מספקים מראה ייחודי והגנה מלאה מפני לכלוך וכל סוגי הנוזלים. לדוגמא, בואו נדבר על שטיחי רכב סקודה סופרב אלגנס:  • שטיחי רכב SASA מייוצרים בארץ ולכן איכותיים יותר משאר השטיחים בשוק.

  • ייצור שטיחים לרכב SASA מתחיל אך ורק לאחר שלקוח ביצע הזמנה - עד אז לא קיימים שטיחים במלאי המחסן. יתרון ענק על שטיחים אחרים- כל לקוח מקבל מוצר "חם וטרי" שרק לפני רגע ארזו אותו.

  • הודות לקונספט "שטיחים לרכב בהתאמה אישית", לקוחותינו מחליטים על צבע ותוספות לשטיחונים.

  • כל סט שטיחים לרכב סקודה כולל 5 שטיחים לסלון הרכב (כאשר שטיח 5 מכסה את המגבע, שכל הזמן מתלכלך, הנמצא ברצפת הרכב שבין המושבים אחוריים), קליפסים מקוריים המחברים שטיחים לרצפת הרכב וסקוטצ'ים לשטיחונים אחוריים אשר מבטיחים הידוק אמין לרצפת הרכב ומונעים תזוזת השטיח.

  • שטיחי רכב סקודה מבית SASA מכסים את כל רצפת הרכב. בנוסף, מכסים אזורים ששטיחים מקוריים לא מגיעים אליהם.


שדרוג בטיחותי ואיכותי לשטיחי הרכב


שטיחים לרכב סקודה - ייחודי ואיכותילא כולם יודעים, אבל שטיחים מקוריים לרכב מהווים חממת חיידקים ההולכת ומתפתחת מיום ליום. יתר על כן, שטיחים רגילים כעבור זמן קצר מתבלים ומורידים מהמראה המפואר של רכבי סקודה.שטיחים לרכב של SASA הם ההפך של כל מה שידעתם על שטיחים לרכב. חווית הקניה של שטיחי SASA מתחילה בבחירה של צבעים ועד לקבלת מוצר עם שליח אישי עד הבית. נציגינו זמינים בטלפון 052-477-1982 וברשתות חברתיות בכל רגע נתון! כמובן, גם לאחר רכישה וקבלת מוצר אתם נשארים לקוחות SASA ומוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה בכל עת!


נסו שטיחים לרכב סקודה וקבלו חווית נסיעה שלא הכרתם עד היום!


 


באפשרותינו לייצר שטיח לתא מטען של סקודה וכל רכב אחר. למידע ופרטים חייגו: 0524771982.