שטיחים לרכב סיאט

בואו לשדרג את רכב סיאט בסט שטיחים מפואר. שטיחים מיוצרים בהתאמה לכל דגם הרכב ולפי עיצוב הנבחר על ידי לקוח. בזכות טכנולוגיה ושיטות ייצור כל סט שטיחים מיוצר תוך מספר ימים ונשלח ישירות לבית הלקוח.
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

לסט השטיחים של חברת סאסא יתרונות רבים, במיוחד כשמדובר על שטיחים עבור רכבי סיאט. בואו נודה בזה: כולנו רוצים לשמור על הרכב שלנו כמה שיותר, בין אם מדובר בפגיעות לא רצויות, תאונות קלות, שבירות או נזקים פנימיים. אחרי הכל, יש דברים שמאד קשה להחזיר לקודמם, כמו פח שהתעקם במקום ספציפי או לכלוך שנדבק, לא נוקה, והשאיר כתם במקום בולט. איך בכל זאת ניתן למזער את הנזקים, ולשמור על הרכב שלנו לאורך זמן?


 


הכירו את סט השטיחים לרכבי סיאט של חברת סאסא


אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא להתקין סט שטיחים איכותי בסלון רכב הסיאט שלנו.


למה כדאי לשים לב בעת בחירת סט שכזה?  • חסינות מפני אבק, לכלוך ומים - הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק אם השטיחים אכן חסינים בפני גורמים אלו. אם סט השטיחים שבחרתם עבור רכב הסיאט ארונה שלכם, לדוגמה, הוא יפה, אך אינו חסין בפני לכלוך, הרכב שלכם יתלכלכך דיי מהר, מה שיכול בסופו של דבר להביא לתסכול ולהחלפת השטיחים תוך זמן קצר. במקרה הגרוע יותר, הכתם עלול להישאר על רצפת הרכב או לזלוג לצדדים, מה שיעניק מראה פחות אסתטי לטווח הארוך.

  • איכות לאור זמן - חשוב לבדוק שהשטיחים מותאמים לטמפרטורות האקלים הישראלי, לא יתבלו או ינדפו ריחות רעים ויזיקו לבריאותם של הנוסעים.

  • ניקיון - האם סט השטיחים קל לניקוי? כדאי לבקש מהמוכרים להדגים לכם את הדברים.

  • שירות אמין - תוך כמה זמן סט השטיחים יגיע אליכם? האם ההזמנה היא קלה ומהירה, או שתצטרכו "לדרוף" אחרי הספק במשך שבועות עד שהשטיחים יגיעו אליכם?

  • התאמה אישית - האם השטיחים מתאימים בגודלם ובצורתם עבור דגם הרכב שלכם?


 שטיחים לרכב סיאט בהתאמה אישית | SASA


 


שטיחים מקוריים לרכב סיאט – להרוויח בגדול!


חברת סאסא מעניקה פתרונות חדשניים לבעיות אלו, שלעיתים קיימות גם ברכישת סט שטיחים מקורי לרכבי סיאט. הפתרונות של החברה כוללים:  • שטיחים איכותיים, שיגנו על רצפת סלון הרכב שלכם, בעזרת ציפוי תאי יהלום: מים, אבק וסוגי לכלוך אחרים יגיעו ישירות לתאים המיוחדים ונשארים שם עד הניקוי, מה שיעניק לכם חיסכון בזמן וניקוי קל ופשוט, בין אם מדובר בשטיחים עבור סיאט לאון, סיאט ארונה או שטיחים לסיאט אטקה.

  • ייצור לפי הזמנה אישית - חברת סאסא מייצרת שטיחים שיתאימו בצורה מושלמת לרצפת הסלון של הרכב, ומעניקה לכם אפשרות לעצב את השטיח על ידי בחירת הצבע, מסגרת ועוד.

  • בטיחות - השטיחים מתאימים לאקלים הישראלי, עשויים מחומרים עמידים, ואינם מזיקים לבריאות ולסביבה.