שטיחים לרכב פיג'ו

בואו לשדרג את רכב פיג'ו בסט שטיחים חדשני ומודרני מבית סאסא. אנו מייצרים שטיחים לפי מידות הרכב ובמגוון צבעים לבחירתכם. זמן ייצור שטיחים הוא מספר ימים בודדים. באפשרות לקוח לבחור ולעצב שטיחים לפי רצונו. להמשך, בחרו דגם הרכב.
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

סט שטיחי סאסא: שטיחים איכותיים עם פתרונות מתקדמים לסלון רכב הפג'ו שלכם.


במאה ה-21, אפשר לומר שהרכב הפך להיות בית שני שלנו. והאמת? הלוואי שלבית הזה היתה מנקה שתגיע פעם בשבוע, תנקה ותבריק אותו עבורנו. לאחר מכן, נוכל להיכנס לרכב מבריק ואסתטי, עם ריח נפלא של אורנים או של יסמין.


עד אז שזה יקרה, נצטרך לשמור על נקיון הרכב בעצמינו: להקפיד שהילדים לא יפילו מאכלים על שטיחי הרכב, שנוזלים לא ישפכו על השטיחים ובכללי, להכניס כמה שפחות לכלוך ובוץ מבחוץ.


שטיחים לרכב פג'ו בהתאמה אישית


לשים לב שיום אחרי שניקיתם את הרכב, הוא מלא בלכלוך, כתמים ובוץ, יכול להיות ממש מתסכל...


אנחנו כאן כדי לעזור לכם בעניין:


 


סט שטיחי רכב של חברת סאסא יספקו אסתטיקה וניקיון פנומנלי לרצפת סלון רכב הפג'ו שלכם  • סט השטיחים של החברה מיוצר בצורה חדשנית: כל שטיח מצופה בצורות של יהלום, ובכל יהלום שכזה נצבר הלכלוך במקום שימרח על רצפת הרכב.

  • סט שטיחי סאסא מונע חדירת נוזלים אל רצפת הרכב, או זליגה שלהם לצדדים.

  • שטיחי סאסא לרכב הפג'ו מותאמים עבור כל דגם ודגם של החברה, כך שכל שטיח מכסה מקומות ששאר השטיחים הרגילים או המקוריים לא מגיעים אליהם.

  • סט השטיחים ניתן לעיצוב לפי טעמכם האישי - אפשר לבחור מסגרת או צבעים עבור שטיחי רכב הפג'ו שלכם, בין אם מדובר בפג'ו 3008, פג'ו 2008 או פ'גו 108. ניתן אף לשלב צבעים שונים, בכדי לקבל מראה קלאסי או מודרני.


שטיחים לרכב פג'ו בהתאמה אישית 


 


למה לוותר על שטיחי רכב מקוריים?   


חוץ מנקיון ואסטתיקה, מה עוד יעניק סט השטיחים של חברת סאסא לרכב הפג'ו שברשותכם?  • בטיחות - השטיחים מיוצרים מחומרים איכותיים, שאינם מפיצים חומרים מזיקים לבריאות ולסביבה בחשיפה לאור שמש חזק.

  • שירות עד הבית - הזמנתם סט שטיחים? ההזמנה מתבצעת בצורה פשוטה ומהירה והשטיחים יהיו אצלכם תוך 2-3 ימים.

  • איכות - שטיחי סאסא מיוצרים מחומר קליל ונעים למגע, שנותן תחושת נוחות גבוהה בעת הנסיעה ברכב.


 


  בואו נדבר על איכות הנסיעה שלכם ברכב - לבירורים ומידע נוסף, חייגו למספר  052-477-1982