שטיחים לרכב מיצובישי

שטיחים לרכב מיצובישי בהתאמה אישית ובמגוון אפשרויות לבחירתכם. שדרגו את רכבכם בסט שטיחים מפואר המספק הגנה מלאה לפנים הרכב בכל עת. כל סט שטיחים מיוצר כיחידה בודדת בהתאם לדרישות הלקוח. להמשך, בחרו דגם הרכב.
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

חברת SASA קמה בכדי לשמר את הקווים המקוריים של כל דגם ודגם על ידי שטיחים לרכב מיצובישי. יחד עם זאת, בכוונתינו לתת דגש על כל חידוש ולספק לרכבכם מראה ייחודי וחדשני. הודות לטכנולוגיות ייצור מתקדמות אנו מייצרים שטיחים לרכב לפי עיצובים ודגם הרכב אשר נבחרים בעת ההזמנה.


סט שטיחים לרכב מיצובישי בהתאמה אישית - דברים שאתם חייבים לדעת!


שטיחי רכב SASA הוא מוצר יחיד במינו בשוק. לשטיחים ישנם יתרונות רבים ולכן השימוש בהם תופס תאוצה מיום ליום. ישנם כמה סיבות עיקריות לפופולריות של השטיחים:  • שטיחי רכב סאסא הם מוצר מודרני ואקטואלי לשוק הישראלי המספקים עיצוב יפה וחדשני לכל רכב.

  • כל השטיחים (בהתאם לדגם הרכב) מצוידים בחיבור מקורי לרצפת הרכב (קליפסים).

  • במידה ורכבכם לא כולל קליפסים, השטיחים מגיעים עם סקוט'צים ומבטיחים מניעת תזוזת השטיחים בעת הנסיעה.

  • יכולת ייצור שטיחים המכסים את כל רצפת הרכב - גם אזורים ששטיחים אחרים לא מגיעים לשם.

  • עמידות גבוהה מפני כל סוגי לכלוך ונוזלים - הרכב שלכם תמיד יראה נקי ומוגן.


 שטיחים לרכב מיצובישי בהתאמה אישית


 


חווית קניה של שטיחי רכב SASA היא תענוג בפני עצמו. בנוסף למוצר יוקרה ברמת הגימור המושלמת, לקוחותינו מקבלים עצמאות בבחירת הצבעים ובעיצוב השטיח. מאגרינו כולל 5000+ דגמים לכלל הרכבים ומבטיח לכם שטיחים מדיוקים המותאמים לכל סוגי הרכבים.


 


שטיחי רכב מיצובישי - לשמור על מראה חדש של פנים הרכב בכל עת


שטיחי רכב SASA מעצבים את מיצובישי שלכם, נותנים לו "TOUCH" מודרני וחדשני. יתר על כך, שטיחי סאסא משפרים את חווית הנסיעה, תחושת ניקיון תמידית ומראה אסטטי.


תוכלו גם לחסוך לעצמכם:  • ניקיון השטיחים קצר בזמן וללא מאמץ - חסכת.

  • הודות לטקסטורה המיוחדת של השטיחים, פנים הרכב מוגן מפני לכלוך, אבק וסוגי נוזלים - חסכת.

  • שטיחים עמידים משחיקה ומשרתים אתכם לאורך שנים – חסכתם.


ללא ספק שטיחים לרכב מיצובישי בעלי עיצוב דינמי המסוגנן יחד עם נוחות מפנקת בעת הנסיעה. בואו גם אתם להיות לקוחות SASA ולהנות ממוצר יוקרה ברמה שלא הכרתם עד היום! בחרו את דגם הרכב, עיצוב של שטיחים עתידיים בעמוד זה וקבלו הזמנתכם עם שליח אישי עד הבית תוך מספר ימים.