שטיחים לרכב הונדה

הידעתם? שטיחים לרכב הונדה מבית סאסא מגינים על פנים הרכב בכל עת. יתר על כך, שטיחי סאסא מייוצרים לפי דרישות הלקוח ובכך מקנים מראה ייחודי ויוקרתי לפנים הרכב.
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

מעוניינים להעניק מראה אסתטי לרכב ההונדה שלכם לאורך זמן? הכירו את חברת סאסא, שתעניק לכם את הפתרון האולטימטיבי עבור הבעיה: סט שטיחים איכותי לרכב ההונדה, שישמור על הניקיון, יחסוך לכם זמן וכאבי ראש.


בישראל, כיום, מחזיקים קרוב ל- 4.5 מיליון תושבים ברישיון נהיגה לרכב מנועי, מה שאומר שיותר ויותר נהגים רוכשים מכוניות ומצטרפים לכבישים הפקוקים. הישראלים נוסעים ברכב לכל מקום: לחדר הכושר, לים, לפיקניק ביער ואפילו לסופר הקרוב לבית. המסקנה היא בלתי נמנעת: הרכב הפך להיות הבית השני שלנו, וגם אותו אנו חייבים לתחזק.


5 סיבות להחלפת השטיחים הקיימים לשטיחים לרכב הונדה


אחת הדרכים היעילות לשמר את הרכב לאורך זמן היא לרכוש סט שטיחים איכותיים לרכב ההונדה.


שטיחים איכותיים לרכב ההונדה שלנו יעניקו לנו תחושה של בית בזמן הבילוי ברכב, בעזרת:  • איכות חומרים גבוהה - בדיוק כמו שחשוב לנו להכניס שטיחים איכותיים הביתה, שלא יעלו ריח רע או יפיצו חומרים מזיקים לבריאות, כך חשוב שנבחר באותם הפרטמטרים עבור שטיחי הרכב שלנו, בין אם מדובר בשטיחים להונדה HR-V, הונדה סיוויק, או הונדה ג'אז.

  • התאמה אישית לפי הטעם שלנו - חשוב שנבחר בדגם, צבע של שטיחים שנאהב, בדיוק כפי שאנחנו בוחרים עיצוב צבעים לסלון הבית.

  • קלות בניקוי - לרכב שלנו תמיד יכנסו "אורחים": משפחה, ילדים, בן או בת זוג או חברים. האורחים האלו יכולים לעיתים להיות פחות רצויים, כמו לכלוך, אבק ומים. בדיוק בגלל זה, חשוב לבחור בשטיחים קלים לניקוי, שיחסכו לכם זמן וכאבי ראש.

  • בדיקת ההתאמה של סט השטיחים לרכב - חשוב שנבדוק שדגם השטיח שאנו בוחרים אכן מכסה את כל סלון הרכב.

  • כובד השטיח - השטיח אותו נבחר צריך להיות קל במשקל ונוח לניקוי.


 שטיחים לרכב הונדה בהתאמה אישית | SASA


יתרונות של שטיחי רכב הונדה מבית SASA


אופציה טובה היא לבחור בשטיח מקורי של רכב הונדה, אך גם כאן יש מספר חסרונות: השטיח כבד, קשה מאד לניקוי ולא מספיק חסין בפני גורמים כמו מים, אבק או לכלוך.


סט שטיחי סאסא, לעומת זאת, מתגברים על חסרונות אלו ומעניקים סט שטיחים איכותי עבור רכב ההונדה, בזכות הסיבות הבאות:  • השטיחים אינם כבדים, וקל מאד לנקות אותם בזכות הטכנולוגיה חדשנית: ציפוי בצורת יהלום על גבי השטיח, שצובר בתוכו את הלכלוך, המים והאבק.

  • ניתן לעצב את סט השטיחים לפי הטעם האישי של הלקוח.

  • השטיחים מיוצרים מחומרים שמתאימים לאקלים הישראלי, ללא חומרים מזיקים ואינם פוגעים בבריאות הנוסעים ברכב.


 


מעוניינים בסט שטיחים איכותי עבור רכב ההונדה שלכם? לפרטים, חייגו למספר 052-477-1982.