שטיחים לרכב ב.מ.וו

עיצוב מודרני ועכשיוי של שטיחים לרכב ב.מ.וו בהתאמה אישית לכל לקוח. מראה יוקרה ועיצוב ייחודי בכל הזמנה.
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

שטיחים לרכב ב.מ.וו הוא פרט מאוד חשוב המשפיע על מראה הרכב ועל איכות הנסיעה בכלל. שטיחי SASA הוא מוצר יוקרה הנפוץ ביותר בקרב הנהגים הישראלים בשנים האחרונות. כל סט שטיחים מיוצר כיחידה בודדת לפי מידות מדויקת של רכב והצבעים שאתם בוחרים. במאגרינו העצום קיימות מידות של למעלה מ- 5,000 סוגי רכבים (כולל מידות לשטיח לתא מטען של רכב).


5 סיבות להחלפת השטיחים הקיימים לשטיחים לרכב ב.מ.וו


כל רכב ב.מ.וו מגיע עם שטיחים מקורייים המספקים מראה יוקרתי ומודרני לסלון הרכב. אולם, לאחר תקופה קצרה השטיחים כבר לא נראים כל כך יפים, מראים סימני שחיקה ועמידותם ללכלוך נמוכה מאוד. כמו כן, לכלוך וכל סוגי הנוזלים בולטים בשטיחים וגורמים לאי נוחות בזמן הנסיעה. בנוסף, אם נציץ לרגע לתא מטען נזהה כי ריפוד ברצפת תא המטען נשאר ללא הגנה ואיננו חסין לשפיכת נוזלים או כל לכלוך אחר. חשוב לציין כי, יצרני רכב לא מספקים שטיח לתא מטען, נקודה.


בואו נדבר בעובדות:  • שטיחי סאסא מיוצרים בהתאמה אישית לכל רכב ובמגוון צבעים המאפשרים שילוב בין צבעי סלון הרכב לבין צבעי השטיחים.

  • סט שטיחים סאסא מכסה את כל רצפת הרכב ומגיע למקומות ששטיחים אחרים לא מכסים (לדוגמא, כיסוי של מגבע בין שני מושבים אחוריים על ידי שטיחון נוסף).

  • בעזרת קליפסים מקוריים (המורכבים בשטיחי SASA בהתאם לדגם הרכב) יוצרים הידוק אמין לרצפת הרכב. במקרים שדגם הרכב לא כולל קליפסים, כל שטיחים מגיעים עם סקוצ'ים המונעים את תזוזת השטיח.

  • שטיחים לרכב ב.מ.וו מבית SASA עמידים לאורך השנים ושומרים על מראה חדש של הרכב.

  • בזכות החומר והטקסטורה המיוחדת של השטיח, הלכלוך וכל סוגי הנוזלים מתפזרים בתאים מיוחדים ונשארים בלתי נראים עד לניקוי הבא.


שטיחים לרכב ב.מ.וו סידרה 5


ייצור שטיחי רכב ב.מ.וו תוך 3 ימים


חברת SASA המובילה בתחום זה בארץ, עומדת בלוחות זמנים קצרים במיוחד על ידי ייצור מהיר תוך 2-3 ימי עסקים מיום ההזמנה. כל לקוח שרכש שטיחי סאסא בתחילת שבוע יוכל להנות מהמוצר עוד לפני הסופ''ש. שרות מהיר ואיכותי עד בית הלקוח הוא יתרון ענק. אז למה לחכות? בחרו את דגם הרכב וצבעים לשטיח וכבר בימים הקרובים נייצר לכם סט שטיחים בלעדי וייחודי המגיע עם משלוח אישי עד הבית!