שטיחים לרכב אלפא-רומיאו

אלגנטיות של שטיחים לרכב אלפא-רומיאו במגוון צבעים,לבחירתך. פנקו את רכבכם במוצר יוקרה!
לא מצאת את הדגם?
בחרו צבע

* שדות חובה

499 ₪
499 ₪

חברת סאסא מעניקה לכם חוויית נסיעה אופטימלית, בעזרת שמירה על נקיון פנים הרכב עם סט שטיחים חדשני לרכבי אלפא-רומיאו.


 


חשבו על כך: כמה מבאס זה לצאת ממכון השטיפה... ולגלות כמה שעות אחרי לכלוך על רצפת הרכב. הלכלוך יכול להיות חתיכה מחטיף שנפלה, אך באותה המידה, זה יכול להיות בוץ או לכלוך משמעותי יותר, שיהיה קשה להסיר בקלות.


 


ההרגשה יכולה להיות מאד מתסכלת. מה אם היו מעניקים לכם פתרון, בעזרתו ניתן יהיה לשמור על נקיון הרכב לאורך זמן, ובמקרה הגרוע ביותר, להסיר את הלכלוך בעזרת ניעור בלבד?


 


שטיחים איכותיים לרכבי אלפא-רומיאו בהתאמה אישית


זה בהחלט אפשרי, בעזרת סט שטיחי סאסא לרכבי אלפא-רומיאו!


למה בדיוק הכוונה?  • סט שטיחי סאסא מיוצרים בצורה חדשנית, בה כל שטיח מצופה בצורות של יהלום. הלכלוך ברכב מצטבר בתוך צורות אלו, וכך נמנעת מריחה שלו על רצפת הרכב או לאורך השטיחים.

  • סט שטיחי סאסא חסינים בפני מים - וכך, מונעים מנוזלים לנזול לצדדים או להיספג בשטיח.

  • האם ידעתם? שטיחים מקוריים של רכבי אלפא-רומיאו סופגים מים. כך קורה שלאחר הנקיון, שטיחים אלו חוזרים לרצפת הרכב כשהם לחים, מה שמפתח כמות חיידקים ברכב שלא הייתה מביישת שום תא שירותים ציבורי. סט שטיחי סאסא חסינים בפני מים, מה שמונע את התופעה.

  • בעזרת שטיחי הרכב של סאסא, פנים הרכב יראה תמיד אסתטי, נקי ומסודר. שטיחי סאסא מתאימים לכל רכבי אלפא-רומיאו, בין אם מדובר ב אלפא-רומיאו ג'ולייטה, אלפא-רומיאו סטלביו או אלפא רומיאו ג'וליה.

  • סט שטיחי סאסא עשויים מחומרים המתאימים לאקלים הישראלי - השטיחים לא יפיצו ריח רע או חומרים שפוגעים בבריאות הנוסעים, גם בימים החמים.


 שטיחים לרכב אלפא-רומיאו בהתאמה אישית


 


למה כדאי לרכוש שטיחי רכב סאסא?


מה ההבדל בין שטיחי סאסא לרכבי אלפא-רומיאו לבין שטיחים אחרים?  • עיצוב לפי טעם אישי - השטיחים שלנו נעשים בהתאם להזמנה האישית שלכם: הצבע, המסגרת והסמל ניתנים לבחירה. ניתן לשלב צבעים שונים, כדי לקבל מראה קלאסי או מודרני, לפי טעמכם אישי.

  • אנו מעניקים שירות גם עבור רכבי אספנות: במידה ולא נמצא דגם רכב מסויים במאגרינו העצום - נגיע עד אליכם לביצוע מדידות.

  • שירות עד הבית - ההזמנה מתבצעת בצורה פשוטה ומהירה והשטיחים מגיעים אליכם תוך 3-4 ימים.


 


מעוניינים בפרטים נוספים? כל המידע בטלפון מספר


052-477-1982