רכב חדש כמתמה

 קניית רכב חדש הוא תהליך מרתק שבו רגשות של העדפות ורציונליות  מתנגשות אחת בה שניה ובכך מסבכות את בחירת המכונית. בכדי שהרכב החדש שטרם נרכש "לא יפתיע" אותכם בהמשך עליכם לקחת בחשבון את הטיפים הבאים:

1. אורך זמן של נסיעת המבחן:

לעתים קרובות, רכב נרכש לאחר נסיעת מבחן קצרה מאוד או בכלל ללא בדיקת הרכב בנסיעה על הכביש. לצערנו, מצב זה לא מספק לרוכש העתידי תמונה מלאה על המכונית. בהחלט כדאי לדרוש נסיעת מבחן ארוכה- כדי שתרגישו כיצד המכונית מתנהגת בעיר ובכביש המהיר. שליטה בהגה, בידוד רעשים, כל סוגי מערכות העזר מתבטאות בצורה הטובה ביותר דווקא  על כביש מהיר. כמו כן, נסיעת מבחן ארוכה מאפשרת לך לראות את צריכת הדלק האמיתית ובכך תוכל לבדוק אם היא תואמת את סגנון הנהיגה שלך.

 

2. תקופת השימוש וקילומטראז':

לוח שעונים של רכב

במידה והחלטת לבחור בין אם  במנוע בנזין, דיזל או רכב היברידי, חשוב ביותר לקחת בחשבון ולחשב כמה זמן אתם מתכננים להשתמש במכונית ומה יהיה הקילומטראז' שיהיה לה. מכוניות עם מנוע דיזל או רכב היברידי יקרות יותר מאותה מכונית עם בנזין. אך, אם צפוי להיות קילומטראז' גבוה, אז העלות הכוללת של מכונית עם מנוע דיזל או רכב היברידי תהיה נמוכה יותר.

שאל את סוכן המכירות איזה רכב יהיה הרווחי ביותר במקרה שלך. אל תשכח שלמכוניות שונות יש דינמיקת נהיגה שונה.

  

3. אל תתפשר בנושא נוחות ובטיחות:

כיום, כל רכב חדש משודרג במערכות רבות המספקות נוחות ובטיחות לנהג ולנוסעים. חיישני חניה, מצלמות , “cruise control” (המפקחת על המכונית מקדימה)- מצמצמים את הסיכוי לתאונות.

כל תאונה גוררת הוצאות, בין אם זו אחריותך האישית לביטוח או להוצאות תיקון ובמקרה הגרוע ביותר- נזק  בריאותי בתאונת דרכים. לכן, בעת רכישת רכב בחר באפשרויות נוספות שיגדילו את בטיחותך בכביש.

שימו לב לשטיחי הרכב שקיבלתם! קיים מגוון שטיחים לרכב המשפיעים על נוחות ובטיחות במהלך הנסיעה. שטיחי פרמיום של SASA הם שטיחים המיוצרים לפי דגם הרכב ומתאימים במדויק לרצפת הרכב (מיוצר בישראל). לקבלת פרטים על המוצר, לחצו על הקישור: https://www.sasa.co.il

שטיחי רכב לפי דגם הרכב

  

4. הוצאות חודשיות:

ללא ספק מחיר המכונית הוא קריטריון חשוב. יחד עם זאת, רוב האנשים לא שמים לב להוצאות קבועות הקשורות לרכב כמו טיפולים במוסך, הוצאות דלק, ביטוח וכו.

לפני ביצוע הרכישה, חישבו כמה תעלה לכם מכונית מסוימת ושקלו סכום זה תוך קבלת ההחלטה הסופית. הוצאות קבועות של המכונית תלויות במידה רבה במותג שלה.

במקרה של ליסינג, תשלום חודשי תלוי בעיקר בתקופת השכירות, הקילומטראז' ודגם הרכב.

רכישת רכב חדש שישמש אותנו ואת בני המשפחתינו דורש מחשבה ותכנון מקדים. הטיפים הללו יעזרו לכם להתמקד ולשקול אספקטים רבים וחשובים בעת רכישת הרכב.

בינתיים, תוכלו להחליט על נראות הרכב ושיפור מיידי בעזרת שטיחי פרמיום SASA בקליק אחד.

לבחירת דגם הרכב לחצו כאן: https://www.sasa.co.il