שטיחים לרכב קרוסאובר

בשנים האחרונות קרוסאובר הפך לרכב פופולארי בישראל. ניתן להסביר זאת על ידי העובדה שהמכונית הזאת מתאימה לתנאים עירוניים ולטיולים מחוץ לעיר. היתרונות הבולטים של קרוסאוברים הם:

  • גודל הסלון (5–7 מושבים) ;
  • נוחות;
  • הנעת ארבע גלגלים;

קרוסאובר הוא הפיתרון המושלם למשפחות גדולות וגם לנהגים שאוהבים "תחושת נוכחות" בכביש.

 

אז איזה קרוסאובר לקנות?

על מנת לבחור קרוסאובר, מומחים ממליצים קודם כל להחליט על הצרכים וההעדפות שלכם. ניתן לחלק מכוניות מסוג זה לשלוש קבוצות עיקריות כאשר לכל קבוצה תכונות ייחודיות:

1. רכב שטח קומפקטי

זוהי האפשרות הטובה ביותר לנסיעה בעיר.להבדיל מרכבי שטח גדולים, רכבי  קרוסאובר מקטגוריה זו מאוד חסכוניים בצריכת הדלק. יחסית לרכב סדן(SEDAN), לקרוסאובר קומפקטי קיימת יכולת נסיעה בכבישי עפר(וכדומה) והנעת ארבע גלגלים. יחד עם זאת, רכבי שטח קטנים אינם מתאימים לשימוש בתנאי שטח. בין הקרוסאוברים הקומפקטיים הטובים בשוק הישראלי:

  • TOYOTA RAV4
  • FORD KUGA
  • HONDA CR-V
  • BMW X3
  • AUDI Q3
  • ועוד...

רכב טויוטה

 

2. רכב שטח בינוני

מבחינת תמורה לכסף, הקרוסאוברים הטובים ביותר שייכים לקבוצה הזאת. בנוסף, מכוניות כאלה נחשבות לאוניברסאליות ביותר. מצד אחד, הם כמו רכבי שטח גדולים, מצוידים במושבים מרווחים ומספקים נחיתה גבוהה לנהג ומצד שני בעלי יתרון עצום- צריכת דלק נמוכה יחסית. ה-TOP של הקרוסאוברים בגודל בינוני מתאימים לנהיגה בשטח. קבוצה זו כוללת דגמים כמו מרצדס GLC, פורד אדג', סקודה קודיאק, טויוטה היילנדר וכו'.

רכב מרצדס

 

3. רכב שטח- גודל מלא

מספר הנוסעים במכונית כזו יכול להגיע ל 9-8 איש. אם זאת, מתבטאת בצריכת דלק גבוהה. בין היתרונות הבולטים במכוניות מקטגוריה זו, ניתן לייחס למאפיינים של תא נוסעים מצוין ויכולת להתגבר על תנאי השטח הקשים ביותר. יתרה מכך, טווח המחירים בקטגוריה זו הוא הרחב ביותר. קבוצת רכבי שטח זו כוללת את פולקסווגן טוארג, לקסוס RX, אאודי Q7, לנד רובר דיסקברי, טויוטה לנד קרוזר ועוד.

רכב אאודי

 

בדרך לקניה חכמה של קרוסאובר

בכדי שתוכלו לבחור קרוסאובר שיעמוד בציפיות וצרכים שלכם, כדאי לשים לב לפרטים הבאים:

א.  קבעו את תקציב הרכישה תוך התחשבות בעלויות עוקבות לרכב (עלות הטיפולים, ביטוח וכו').

ב.   בחר את יצרן הרכב- לכל יצרן ישנם יתרונות וחסרונות משלו.

ג.    יש להעדיף רכבים עם צריכת דלק חסכונית ויחס אופטימלי בין המסה והספק המנוע.

ד.   מומלץ לבחור קרוסאובר עם מרווח גבוה בין החלק התחתון של מכונית לקרקע(5-4 ס"מ מעל המכשולים הצפויים) וגלגלים מספיק רחבים- כל זה יספק תנועה יציבה וחלקה יותר בתנאי שטח, חול, בוץ וכד'.

ה.  לפני רכישת הרכב עליכם לבצע נסיעת מבחן או להסכים על תקופת ניסיון.

 

תהליך קבלת ההחלטה יכול להיות קשה ומתיש כיוון שלכל דגמי הקרוסאובר יש יתרונות משלו. תמיד תיזכרו: נוחות ובטיחות ברכב הם פרמטרים אשר יקבעו את רמת איכות הנסיעה.

לא משנה איזה רכב תרכשו, שטיחי SASA מציעים לכם שטיחים שיתיאימו במדויק לדגם הרכב. אנו מציעים לכם להציץ באתר, לעצב ולבחור שטיחי רכב באיכות פרמיום.

לחצו על הקישור ובחרו את דגם הרכב שלכם: https://www.sasa.co.il

שטיחים לרכב פרימיום - מיוצר בישראל